Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Audio Show 2016

O naszej prezentacji na Audio Show 2016 możesz przeczytać  tutaj

Audio Show 2012

Rok 2012 był pod wieloma względami rekordowy. Wystawa Audio Show przyciągnęła największą do tej pory liczbę wystawców i zwiedzających, a Baltlab zaprezentował flagowy wzmacniacz zintegrowany o nazwie Endo 2. Dwa egzemplarze tego urządzenia były prezentowane w dwóch różnych pokojach w hotelu Jan III Sobieski. Każdy z nich dzieliliśmy z innymi polskimi producentami sprzętu Hi-Fi - w pierwszym przypadku był to Gigawatt i Sevenrods, a w drugim - Audio Academy i Albedo. Łódzka manufaktura Sevenrods wypuściła na rynek specjalne przewody o nazwie Baltlab Upgrade służące do instalacji wewnątrz naszych wzmacniaczy, co powinno delikatnie poprawić ich brzmienie. Z pewnością jest to ciekawe rozwiązanie dla osób, które zechcą wydobyć z Endo 2 jeszcze więcej. Ale na tym nie koniec. Wzmacniacz ten ma dać początek zupełnie nowej serii, w której pojawi się jeszcze tańszy model Endo 1 oraz konstrukcja będąca bezkompromisowym ucieleśnieniem naszej filozofii - Endo 3.

 AS2012-1     AS2012-2     AS2012-3     AS2012-4

Audio Show 2005

Już w 2005 roku podczas wystawy Audio Show zaprezentowaliśmy prototypową wersję wzmacniacza Epoca 3. W warszawskim hotelu Jan III Sobieski prezentowana była konstrukcja, która wprawdzie z zewnątrz jeszcze delikatnie odbiegała od ostatecznej wersji produkcyjnej, ale za to wewnętrzne układy elektroniczne były już w przeważającym stopniu ukończone. Brzmieniowo Epoca 3 została uznana przez naszych gości, a później również redaktorów pism branżowych, za urządzenie bardziej dojrzałe i uniwersalne, ale zachowujące wszystkie zalety kultowej Epoki 1v3. Wzmacniacz zagrał z odtwarzaczem CD Wadia i kolumnami Sundial Impetus mkII, a wszystkie elementy zostały połączone kablami bydgoskiej firmy Albedo. Zestawienie okazało się na tyle udane, że podczas kolejnych edycji wystawy również można było posłuchać naszych wzmacniaczy w towarzystwie zestawów Sundiala.

AS2005-1     AS2005-2     AS2005-3

Audio Show 2002

Już ponad 10 lat minęło od jednego z pierwszych publicznych pokazów możliwości wzmacniaczy naszej firmy. Pierwszy rynkowy hit Baltlaba - Epoca 1v3 - zagrał w towarzystwie urządzeń innych polskich producentów. Pozbawiony sprzężenia zwrotnego wzmacniacz Epoca 1v3 współpracował z kolumnami łódzkiej firmy Audio Academy, a system zasilały kondycjonery i kable sieciowe innej manufaktury z Łodzi - Power Audio Laboratories (Gigawatt). Minimalistycznie wyglądający wzmacniacz został zaprezentowany w dwóch wersjach kolorystycznych - czarnej i srebrnej. Choć na wystawie prezentowano o wiele droższe i bardziej imponujące systemy, zestawienie Baltlab/Audio Academy/PAL zyskało uznanie zwiedzających, którzy docenili jego świetne brzmienie i przystępną cenę.

AS2002-1     AS2002-2     AS2002-3

 

Wykonanie strony: KorniMedia
Szablon graficzny: Joomlage